Co je Vila zdraví ?

Ambulantní zdravotní zařízení spojující lékařskou, lékárenskou a vzdělávací péči v medicíně s uměním a kulturou života. Lékařskou péči Vám zde nabízí praktická lékařka, specialisté na vnitřní lékařství (např. vysoký tlak a nemoci srdce, cukrovka, vysoké krevní tuky, obezita atd), sexuologii, psychiatrii a psychoterapii a ambulance závodně-preventivní péče. Plně vybavené infuzní centrum s 8 aplikačními křesly podává infuze k léčbě bolestivých stavů zad, nedostatku hořčíku (magnezia) a další, dle indikace lékaře.

Kompletně restaurovaná vila z 30.let minulého století, umístěná v centru města poblíž Tržnice na spoji s Polskou ulicí, u městských parků, na kraji vilové čtvrti, a přitom velmi dobře dosažitelná dopravními prostředky (tramvaj, autobusy).

Vila_zdravi_celk_pohled_01.jpg

Na ojedinělou architekturu Vily zdraví (autorem projektu je významný olomoucký architekt, Ing. arch. Milan Obenaus) navazuje i vybavení a obrazová galerie, pořádající výstavy zajímavých uměleckých počinů.

Pro pacienty s chronickými nemocemi nabízíme edukační kurzy, kde si každý může nasbírat vědomosti o možnostech, co může sám udělat pro zlepšení svého zdraví a zabránění komplikací.

Objekt má vlastní parkoviště pro klienty lékárny i ordinací.

V plně vybavené lékárně si můžete ihned vyzvednout předepsané léky. V případě potřeby je možné připravit, objednat nebo vydat chybějící léčivo během několika hodin.

Ojedinělé je i zařízení - zvláštní služba pro tělesně postižené, kdy celý proces vydání léku proběhne bez vystoupení z auta (podobné jako "drive-in" obsluha).
Naproti Vily zdraví se nachází autobusové nádraží "U Tržnice" a parkoviště s dalšími, mnoha parkovacími místy.